Přidej se k nám

Slavnosti piva Krušovice

Královský pivovar Krušovice otevřel v sobotu 14. září v pravé poledne své brány dokořán a pozval zdarma na návštěvu všechny své příznivce. Tradiční Slavnosti piva Krušovice přilákaly deset tisíc lidí.

Královský pivovar Krušovice otevřel v sobotu 14. září v pravé poledne své brány dokořán a pozval zdarma na návštěvu všechny své příznivce. Tradiční Slavnosti piva Krušovice přilákaly deset tisíc lidí. A program byl letos opravdu skvělý: na hlavním královském podiu se postupně představily kapely Megaphone, Sto zvířat, Wohnout, This a Circus Brothers. Hlavním lákadlem bylo večerní vystoupení skupiny Tři sestry. K zábavě lidem sloužila také zóna Moje království, která nabídla hudební doprovod Malalata DJ´s a další aktivity. Návštěvníci se mohli vydat i na exkurzi do pivovaru a prohlédnout si kapli či nové muzeum. Novinkou letošního ročníku pak byla soutěžní klání o nejlepší štrůdl a guláš, hrála se i fotbalová utkání. Ze všech disciplín vzešli králové, kteří byli oceněni přímo na královském pódiu.

Na Slavnosti piva Krušovice se samozřejmě chodí také na pivo. Jeho milovníci mohli ochutnat všechna krušovická piva včetně tankové Krušovice 11 Mušketýr, v nabídce nechyběly ani cidery, radlery a nealko pivo.

Celým podařeným odpolednem i večerem provázel populární moderátor Tomáš Matonoha. Slavnostem piva přálo i krásné počasí, takže se vydařily na jedničku.

Příští rok na shledanou!

Fotogalerie ze Slavností piva Krušovice

Všechny novinky

*}

Království je jen pro dospělé.
Už ti bylo 18?

ano, bylo ne, nebylo
Litujeme, ale obsah stránek je určen osobám
starším 18 let.
Díky cookies pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo můžete upravit své preference kliknutím na „Upravit nastavení“. Více informací o používání souborů cookies a ochraně osobních údajů.