Krušovice na Českém pivním festivalu, doménou bude párování piva a jídla i exkluzivní várky piv

Po roce se na Letné opět koná akce pro všechny pivní fajnšmekry – Český pivní festival, jehož jsou Krušovice hlavním partnerem. Od 12. do 28. května budete mít příležitost ochutnat speciální várky našich piv a dozvědět se spoustu zajímavých informací o párování piva a jídla.

S trendem párování piva a jídla přišly Krušovice jako první mezi velkými pivními značkami a věnujeme se mu systematicky již několik let. Na festivalu si budete moct zakoupením degustačních tácků vyzkoušet gastronomické kombinace, které podráždí vaše chuťové pohárky. S párováním piva a jídla vás blíže seznámí přímo náš obchodní sládek Petr Karlovský a pivovarský sládek Michal Havdra.

K pití se pak budou, kromě známých Krušovice Pšeničné a Krušovice Černé, podávat piva připravená pouze pro tento festival. Z tanku a výhradně do skla budeme po úspěchu z minulého roku opět čepovat Desítku a Dvanáctku. Ty však nejsou jen tak ledajaké, ale připravené chmelením za studena. Tímto způsobem se totiž lépe zachová chmelové aroma a vůně chmelu je tak mnohem výraznější.

Dalším exkluzivním pivem bude hřejivé Krušovice Dark Chilli. Tento pět týdnů uzrálý tmavý ležák nabízí zcela jedinečnou chuť – vaří se za použití velkého podílu praženého sladu, do něhož se přidá výluh z chilli papriček. Snoubí se zde tak aroma kávy, čokolády a divoká chuť chilli.

Nenechejte si tedy ujít speciální gastronomický zážitek z hlavního festivalového stanu v krušovických barvách a navštivte nás! Pro více informací o Českém pivním festivalu sledujte >facebookovou stránku Českého pivního festivalu.

Všechny novinky

*}

Království je jen pro dospělé.
Už ti bylo 18?

ano, bylo ne, nebylo
Litujeme, ale obsah stránek je určen osobám
starším 18 let.