Krušovice na Českém pivním festivalu, doménou bude párování piva a jídla i exkluzivní várky piv

Po roce se na Letné opět koná akce pro všechny pivní fajnšmekry – Český pivní festival, jehož jsou Krušovice hlavním partnerem. Od 12. do 28. května budete mít příležitost ochutnat speciální várky našich piv a dozvědět se spoustu zajímavých informací o párování piva a jídla.

S trendem párování piva a jídla přišly Krušovice jako první mezi velkými pivními značkami a věnujeme se mu systematicky již několik let. Na festivalu si budete moct zakoupením degustačních tácků vyzkoušet gastronomické kombinace, které podráždí vaše chuťové pohárky. S párováním piva a jídla vás blíže seznámí přímo náš obchodní sládek Petr Karlovský a pivovarský sládek Michal Havdra.

K pití se pak budou, kromě známých Krušovice Pšeničné a Krušovice Černé, podávat piva připravená pouze pro tento festival. Z tanku a výhradně do skla budeme po úspěchu z minulého roku opět čepovat Desítku a Dvanáctku. Ty však nejsou jen tak ledajaké, ale připravené chmelením za studena. Tímto způsobem se totiž lépe zachová chmelové aroma a vůně chmelu je tak mnohem výraznější.

Dalším exkluzivním pivem bude hřejivé Krušovice Dark Chilli. Tento pět týdnů uzrálý tmavý ležák nabízí zcela jedinečnou chuť – vaří se za použití velkého podílu praženého sladu, do něhož se přidá výluh z chilli papriček. Snoubí se zde tak aroma kávy, čokolády a divoká chuť chilli.

Nenechejte si tedy ujít speciální gastronomický zážitek z hlavního festivalového stanu v krušovických barvách a navštivte nás! Pro více informací o Českém pivním festivalu sledujte >facebookovou stránku Českého pivního festivalu.

Všechny novinky

*}

Království je jen pro dospělé.
Už ti bylo 18?

ano, bylo ne, nebylo
Litujeme, ale obsah stránek je určen osobám
starším 18 let.
Díky cookies pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo můžete upravit své preference kliknutím na „Upravit nastavení“. Více informací o používání souborů cookies a ochraně osobních údajů.