Přidej se k nám

Krušovice doplňují pivní rodinku o nové sklo, které navrhl uznávaný designér Rony Plesl

Představujeme vám nové pivní sklo, které pro Krušovice vzniklo po dvou letech a doplňuje velmi úspěšnou řadu skla inspirovanou osobností Rudolfa II.

Nové královské sklenice o objemu 0,3 l a 0,5 l v sobě snoubí trendy i emoce zároveň. Jsou vysoké, štíhlé a díky moderní technologii foukaného skla také lehké, váží pouhých 245 a 348 gramů. Jejich vznik od návrhu po výrobu trval celý jeden rok. Není divu, všechny drahokamy potřebují k vybroušení čas.

Autorem nových krušovických sklenic je vynikající sklář a designér Rony Plesl, který tímto navazuje na design oceňovaného lisovaného půllitru (tzv. čtyřprsťáku) Maxima Velčovského. Stejně jako on se ve tvaru skla nechal inspirovat osobností českého krále a římského císaře Rudolfa II., díky jehož přízni se krušovický pivovar proslavil. Přítomnost historické myšlenky pak nedodává sklu pouze krásu, ale také nádech emocí.

Nové sklenice se už od začátku listopadu začnou objevovat v restauracích, a tak si můžete skvěle vychutnat typicky jemnou aromatickou hořkost, hustou pěnu a výrazný říz každého našeho krušovického piva.

Všechny novinky

*}

Království je jen pro dospělé.
Už ti bylo 18?

ano, bylo ne, nebylo
Litujeme, ale obsah stránek je určen osobám
starším 18 let.