Přidej se k nám

FAN zóna na Mistrovství světa IIHF sklidila úspěch. Navštívilo ji 400 000 fanoušků

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, které se uskutečnilo od 1. do 17. května, dopadlo na výbornou! Takto pozitivně hodnotí jednu ze svých největších kampaní posledních let partner této mimořádné události, značka Krušovice.

S hokejem se značka neloučí ani do budoucna, protože s IIHF (Mezinárodní federací ledního hokeje) byla podepsána smlouva o partnerství až do roku 2019. Krušovice se proto těší na další spolupráci.

Skončený šampionát byl unikátní v mnoha směrech. Nezapomenutelnou atmosféru přímo v centru dění se podařilo skvěle zprostředkovat ve FAN zóně u O2 Arény v Praze. Vůbec poprvé pod širým nebem se zde čepovala krušovická Desítka z tanků ORION (dosud se toto výčepní zařízení řízené počítačem používalo v krušovických hospodách). Čerstvé pivo té nejlepší kvality fanouškům a návštěvníkům FAN zóny opravdu chutnalo: za dobu konání mistrovství se ho vypilo téměř 1 000 hektolitrů. FAN zóna se stala vyhledávaným místem – celkem sem zavítalo 400 000 unikátních návštěvníků.

S návštěvností, výtočí piva i účastí na mistrovství světa vůbec je spokojená i hlavní manažerka značky Krušovice Lenka Kroupová. „Značka Krušovice cílí na krále všedního dne, pro které je hokej velmi oblíbeným sportem, proto tato událost pro nás byla a do budoucích let zůstává velmi důležitá. Můžeme říct, že se jedná o jednu z největších kampaní značky Krušovice v posledních letech. Proto jsme se soustředili i na netradiční aktivity a spolupráci s partnery tak, aby dopad sponzorství na značku byl co největší. Což se, myslím, podařilo. Opravdu se velmi těšíme na spolupráci v dalších letech,“ konstatovala Lenka Kroupová.

Všechny novinky

*}

Království je jen pro dospělé.
Už ti bylo 18?

ano, bylo ne, nebylo
Litujeme, ale obsah stránek je určen osobám
starším 18 let.
Díky cookies pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo můžete upravit své preference kliknutím na „Upravit nastavení“. Více informací o používání souborů cookies a ochraně osobních údajů.