Přidej se k nám
NOVINKA

Prémiový ležák z žatechkého chmele

Více o novince

První Královsky Hořké Nealko

Více

Navštivte náš pivovar

Více

Objevte kouzlo našich restaurací

Více

Prozkoumejte naše produkty

Více

Královský zpravodaj

Pivní slavnosti v Krušovicích se letos neuskuteční

Pro všechny příznivce letních pivních slavností Krušovice nemáme dobrou zprávu - Slavnosti piva Krušovice se v roce 2021 neuskuteční.

Číst dále

Buďte součástí příběhu!

V našem království stojíme při sobě. Tak ukažte svoje odhodlání pomáhat nebo zlepšovat náladu lidem kolem sebe a objevte se v našem TV spotu!

Číst dále

Slavnosti piva Krušovice

Královský pivovar Krušovice otevřel v sobotu 14. září v pravé poledne své brány dokořán a pozval zdarma na návštěvu všechny své příznivce. Tradiční Slavnosti piva Krušovice přilákaly deset tisíc lidí.

Číst dále

Léto v Královském pivovaru Krušovice

Otvíráme brány PIVOVARU KRUŠOVICE a chystáme pro vás KRÁLOVSKÝ PROGRAM PO CELÉ LÉTO! Přijďte si vychutnat parádní večery ve znamení filmů a dobré hudby. A to hlavní - královské pivo poteče jako vždy proudem, takže svolejte parťáky, doražte do Krušovic a užijte si léto jaksepatří.

Číst dále

Krušovice mají nové pivní sklo

Královský pivovar Krušovice, kde se vaří pivo bez přerušení více než čtyři stovky let, byl založen vlastně díky šťastné souhře náhod. A díky přízni krále české­ho a císaře římského Rudolfa II. se později i proslavil.

Číst dále

*}

Království je jen pro dospělé.
Už ti bylo 18?

ano, bylo ne, nebylo
Litujeme, ale obsah stránek je určen osobám
starším 18 let.
Díky cookies pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo můžete upravit své preference kliknutím na „Upravit nastavení“. Více informací o používání souborů cookies a ochraně osobních údajů.